socialenterprises.pl

Najciekawsze forum wielotematyczne

You are not logged in.

#1 Re: W pracy » Jak wypromować sklep internetowy? » 2020-12-10 09:33:23

A co powiesz na tradycyjne formy reklamy? Znalazłem w sieci świetny artykuł w tym temacie www.grupa-tense.pl/blog/5-tradycyjnych-form-reklamy-firmy-wady-i-zalety/  , który przedstawia najpopularniejsze formy reklamy tradycyjnej i porównuje z promocją online.

#2 Re: O wszystkim innym » Jak pozbyć się ciemieniuchy? » 2017-10-26 04:47:01

ciemieniucha to nie jest powazny problem, ale jak już czegoś szukasz, to warto stawiac na znane marki. Tu masz linka do kosmetyków marki SVR http://www.apteka-internetowa-24.pl/cat … -marki-svr, co prawda nie jestem pewna czy mają cos na ciemieniuchę u dzieci, ale maja mnóstwo innych bardzo dobrych kosmetykow, które moga ci sie przydac

#3 Re: O modzie i urodzie » Czy kupowanie w aptece online jest bezpieczne? » 2017-08-11 06:04:02

Ja online kupuję praktycznie wszystko, wszelkie sprzęty i nigdy nic nie było uszkodzone (ale przezornie zawsze otwieram paczkę przy listonoszu czy kurierze żeby jak coś spisać protokół i ubiegać się o reklamację). Kupuję w sieci nawet produkty dla dziecka, jak ostatnio kaszki bobovita i się nie boję niczego więc ty tym bardziej nie musisz smile

#4 Re: O wszystkim innym » Jak namówić partnera na spray Orgasm Control? » 2017-03-17 05:47:54

po prostu z nim pogadaj.;) to nie boli, będzie dobrze. Najlepiej razem obejrzyjcie sobie stronę internetową www.orgasmcontrol.com.pl, nie tylko ten spray Orgasm Control, ale też inne środki, bo może partner wolałby coś innego? Spray na pewno jest świetny i opóźnia wytrysk, ale równie dobrze podziałają chusteczki.

#5 Re: W pracy » Komputery dla profesjonalistów – jakie polecacie? » 2017-03-07 02:33:54

Sprawdzałaś sklepy internetowe? Ja kiedyś wpisałam gdzie kupić laptopa w Poznaniu i mi wyskoczyło: www.mct-sklep.pl, więc pewnie tutaj znajdziesz coś dla siebie. Wybór jest spory, więc jest w czym przebierać.

Board footer