socialenterprises.pl

Najciekawsze forum wielotematyczne

You are not logged in.

#1 2019-04-01 18:35:56

milicjant
Member
From: Szczytno
Registered: 2015-07-15

Który sklep online z produktami marki Reebok polecacie?

Hejka! Spodobały mi się ostatnio produkty Reeboka, głównie buty i stroje treningowe. Czy któryś internetowy sklep z rzecami tej marki jest szczególnie godny polecenia?

#2 2019-04-01 19:54:26

witcher
Member
Registered: 2014-02-19

Re: Który sklep online z produktami marki Reebok polecacie?

Jak dla mnie najlepszy jest CTX SPORT, bo jest tam naprawde sporo artykułów sportowych od Reeboka. Ja kupiłem tam sobie już jedną parę butów, dwie bluzy, dwie pary spodni i kilka T-shirtów. Wkrótce znowu zrobię zamówienie, bo widziałem kilka bardzo fajnych promocji.

#3 2019-04-01 21:50:13

LORD_Ahriman
Member
From: Warszawa

Ja również polecam ten sklep sportowy. Faceci znajdą tam duzy wybór butów do biegania, treningów i do chodzenia na codzień. Dobrze, że jest tam też szczegółowa tabela rozmiarów Reebok. Mam ją zapisaną z zakładkach pod linkiem https://ctxsport.com/rozmiarowka-reebok/ i często do niej zerkam, żeby się nie pomylić, szczególnie gdy w opisie danego modelu są podane rozmiary amerykańskie.

#4 2019-04-01 22:49:26

milicjant
Member

Weszłem na tą stronę i dowiedziałem się przy okazji jak mierzyć stopę. Wczesniej jakoś nie przykładałem do tego takiej uwagi. Tzn. nie wiedziałem że rozmiar stopy ma aż takie znaczenie smile

#5 2019-04-02 01:42:00

LORD_Ahriman
Member

no oczywiście, że ma, i to u każdego – kobiety, mężczyzny, dzieci, młodzieży, a nawet niemowląt. Dobre dopasowanie obuwia do stopy zapewnia wygodę i zapobiega otarciom czy innym nieciekawym sytuacjom, jakie mogą się zdarzyć np. podczas biegania.

#6 2019-04-02 04:36:53

milicjant
Member

A wracając do Reeboka, to macie może jakieś swoje ulubione modele butów, które są nadal w sprzedaży?

#7 2019-04-02 05:49:33

witcher
Member
Registered: 2014-02-19

No ja kupiłem niedawno w tym sklepie z produktami Reeboka ciekawe buty treningowe, które nawiązują do kształtów origami. Co wazne, można je bez problemu zginać i dopasowują się do każdego ruchu. We wspomnianym sklepie Reeboka ich cena była i chyba nadal jest bardzo korzystna.

#8 2019-04-02 06:09:25

LORD_Ahriman
Member

a ja zdecydowałem się na specjalne buty Reebok do crossfitu. Jako ze w ostatnich miesiącach zacząłem trenować bardziej intensywnie, stwierdziłem, ze przyda mi się para butów do treningów szybkościowych, interwałowych i siłowych. Buty te są niezawodne przy tego typu ćwiczeniach, bo mają świetną przyczepność na różnych powierzchniach.

Board footer