socialenterprises.pl

Najciekawsze forum wielotematyczne

You are not logged in.

#1 2015-02-02 01:26:31

witcher
Member
Registered: 2014-02-19

Zaintrygowało mnie polowanie

Witam! Ostatnimi czasy przyjechałem do mojego dawnego kumpla, którego brat jest myśliwym. Zabrał mnie na takie polowanie. Zaintrygowało mnie to. Zacząłem wyszukiwać wiadomości na ten temat. Dowiedziałem się, że potrzebuję odpowiednich ciuchów. Już zakupiłem sobie skarpety myśliwskie. Poza tym rozmyślam, że przydałaby się komfortowa czapka myśliwska. To tyle ogarniam, a oprócz tego czego jeszcze szukać?

#2 2015-02-02 03:11:45

Sincera669
Member

Re: Zaintrygowało mnie polowanie

Drodzy łowczowie, sprawa jest niezmiernie łatwa. Wystarczy załączyć firefoxa i wstukać czapki myśliwskie bądź kamizelki myśliwskie orlica i zapewniam, że załaduje wam oferty całych zastępów ciekawych punktów wystawienniczych. Kupujcie sieciowo, bo mamy XXI w!

#3 2015-02-02 05:45:49

Kirkebrann
Member

Drodzy łowczowie, sprawa jest niezmiernie łatwa. Wystarczy załączyć firefoxa i wstukać czapki myśliwskie bądź kamizelki myśliwskie orlica i zapewniam, że załaduje wam oferty całych zastępów ciekawych punktów wystawienniczych. Kupujcie sieciowo, bo mamy XXI w!

#4 2015-02-02 06:38:34

AdamMarkot
Member

Planujecie zamówić plecak myśliwski? Czy może wypatrujecie czapek myśliwskich z daszkiem? W danej konwergencji zdarzeń należy zainicjować research w internecie i ocenić, czy aby ceny w waszym lokalnym sklepie nie są zawyżone. Ja tą drogą postąpiłem i wyszło, że jak dotąd słoooono przepłacałem…

#5 2015-02-02 07:19:11

arvanda
Member

Przyznam szczerze, że zdziwił mnie ten temat, ale mimo tego poznałam na to rozwiązanie. W ogóle podsumowując jest mnóstwo ważnych rzeczy, które musimy posiadać kiedy idziemy na łowy. Ostatnio jak mój mąż zamawiał sobie funkcjonalny plecak myśliwski, to w sieci odnalazł serwis, w którym oferują termiczną odzież wędkarską. Ekstra, ale on nie chce. To chyba tyle. A z resztą pójdę stąd.

#6 2015-02-02 08:55:20

Gooblefoof
Member

Powiem szczerze, że ja także coraz częściej rozważam o myślistwie. Nawet w weekend wziąłem sobie buty grisport. Dodatkowo pragnę jeszcze nabyć kapelusze myśliwskie przeciwdeszczowe. Sporo znalazłem tego typu propozycji i podobają mi się. Chyba zamówię, jednak jeszcze zastanowię się.

Board footer