socialenterprises.pl

Najciekawsze forum wielotematyczne

You are not logged in.

#1 2017-02-08 05:43:22

arvanda
Member
Registered: 2014-02-19

Serwis w Warszawie regenerujący belki - pomocy!

Potrzebuję pomocy. Ostatnio w moim ukochanym Citroenie zaczęło mi coś stukotać z tyłu. Nie znam się dobrze na autach, ale zakładam, że to coś stuka w okolicach tylnej osi. Poczytałam w Internecie i znalazłam informację, że może to być problem z belką. Wiele osób pisze, że we francuskich autach często się tak dzieje, bo nie są przystosowane do naszych dróg. Czy ktoś może mi jakoś coś doradzić?

#2 2017-02-08 06:12:25

witcher
Member

Re: Serwis w Warszawie regenerujący belki - pomocy!

A czy oprócz tego stukania to widzisz jeszcze jakieś inne zmiany? Na przykład obniżenie tylnego zawieszenia albo problem z amortyzatorami - są znacznie osłabione albo w ogóle czujesz, że już nie działają?

#3 2017-02-08 07:23:48

Kirkebrann
Member

To ja tylko dorzucę jeszcze pytanie do tych co kolega wyżej zadał, czy nie słyszysz jeszcze takiego dosyć szorstkiego odgłosu jakby coś tarło o coś z tyłu auta?

#4 2017-02-08 09:04:10

arvanda
Member

Na zawieszenie nie zwróciłam uwagi, spojrzę, gdy tylko wyjdę z domu. A co do odgłosów tarcia i problemów z amortyzatorami, to wydaje się, że tak. Znaczy się, dziwne stukanie i takie jakby ocieranie słyszę notorycznie, właśnie tak jakby z tyłu, pod bagażnikiem, a amortyzatory tak jakoś słabiej pracują. Czuje, że coś tam z siebie dają, ale na pewno nie tyle co kiedyś. Myślałam, że to problem ze względu na to, że ma już 6 lat, a mówicie, że to może być coś związanego z tą belką?   

#5 2017-02-08 09:39:39

Kirkebrann
Member

Według mnie dobrze wyczytałaś. Wszystkie te problemy wskazują na jakąś usterkę w belce. Dobrze byłoby jakbyś się wybrała do serwisu. Niech sprawdzą Ci wszystko dokładnie, powiedz co widzisz i czujesz. Sprawdź jeszcze jak z tym zawieszeniem, o którym wspominał kolega wcześniej bo to też jest takie typowe dla belki, zwłaszcza we francuzach.

#6 2017-02-08 12:38:42

witcher
Member

Mi też to wygląda na jakąś wadliwą belkę albo już po prostu przejechaną przez nasze drogi. Sprawdź tutaj http://serwisautfrancuskich.pl/regenera … -warszawa/ to jest sprawdzony przeze mnie serwis i z tego co wiem to w Warszawie regeneracja belki jest w ofercie na pewno. Najlepiej będzie przejechać się i sprawdzić, bo nie ma co domniemywać i szukać odpowiedzi w Internecie jak się nie sprawdzi dokładnie gołym okiem.

#7 2017-02-08 14:29:33

arvanda
Member

Wielkie dzięki chłopaki. Zrobię jak mówicie, bo to nie żarty smile

Board footer