socialenterprises.pl

Najciekawsze forum wielotematyczne

You are not logged in.

#1 2017-07-06 00:02:44

Kirkebrann
Member
Registered: 2014-02-19

Znacie jakąś dobrą przychodnię w Warszawie?

Cześć! Zwracam się z pytaniem, czy znacie jakąś dobrą warszawską prywatną przychodnię. Taką żeby można było się tam łatwo dostać, żeby było wielu lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne i ogólnie żeby była dobra. Naszej publicznej służby zdrowia mam serdecznie dość i postanowiliśmy skorzystać z jakiejś prywatnej przychodni. Zależy mi najbardziej na kardiologii i okuliście.

#2 2017-07-06 02:00:50

Sincera669
Member

Re: Znacie jakąś dobrą przychodnię w Warszawie?

Witaj. Ja chodzę do kardiologa w warszawskiej przychodni, mam nawet link do jej strony macromedica.pl/kardiolog-warszawa/ powiem Ci, że nie ma to jak prywatna placówka, owszem trzeba zapłacić, ale zdiagnozują Cię od razu, skonsultują i dobiorą leczenie odpowiednie. no i przede wszystkim kolejki, a raczej ich brak. Czekaj na kartiologa 5 miesięcy, to człowiek by się dawno przeręcił:/

#3 2017-07-06 04:26:27

Kirkebrann
Member

Dziękuję za polecenie! a wykonują w tej przychodni badania diagnostyczne?

#4 2017-07-06 06:27:49

notoryczny_nosiciel
Member
From: Ostroleka
Registered: 2015-07-15

Cześć, ja miałek tam robione usg kolana, więc przynajmniej usg narządu ruchu robią, nawet mają stronkę z tym związaną macromedica.pl/usg-narzadu-ruchu/ to jest naprawdę świetna sprawa, bo idziesz do lakarza z bolącym kolanem, jak to w moim przypadku i lekarz robi ci od razu usg, w u mnie ściągnął dodatkowo wodę. Dwie szczykawy się nazbierały:/

#5 2017-07-06 08:17:00

zwiewna
Member

Ja tam robiłam usg jamy brzusznej i tarczycy, zresztą cały zakres badań usg jest wypisany tutaj http://macromedica.pl/badania-usg-warszawa/ i tak jak to pisał kolega, najlepsze jest to, że idziesz na wizytę i od razu robią Ci badanie, a na nfz to trzeba iśc do lekarza po skierowanie, potem czekać na badanie i znów do lekarza a cała diagnostyka może trwać nawet pół roku:/

#6 2017-07-06 10:05:43

Hoarska
Member
From: Siedlce
Registered: 2015-07-15

Ja do tej przychodni chodziłam, gdy byłam w pierwszej ciąży, bardzo sobie chwalę prowadzenie i badania, jakie wykonali oraz zlecili. To była moje pierwsza ciąża, więc wszystko nowe i zaopiekowali się mną bardzo dobrze:)

Board footer