socialenterprises.pl

Najciekawsze forum wielotematyczne

You are not logged in.

#1 2017-09-14 19:55:03

milicjant
Member
From: Szczytno
Registered: 2015-07-15

Szukam termoizolacyjnego okna wyłazowego od polskiego producenta

Witam, poszukuję okna wyłazowego do domku jednorodzinnego, konicznie od polskiego producenta no i w cenie też najlepiej przystępnej.

#2 2017-09-14 22:39:10

Renata82
Member
From: Poznan

Re: Szukam termoizolacyjnego okna wyłazowego od polskiego producenta

A patrzyłeś w sklepach internetowych, czy musi to być sklep stacjonarny, jakaś sieciówka, bo wiesz, ze w sieciówkach jakościowo gorszy mają asortyment, no i tez ograniczonych producentów…

#3 2017-09-14 23:20:12

milicjant
Member

Oczywiście sklepy internetowe też mogą być, jesli są sprawdzone i rzetelne. Zależy mi po prostu żeby producent był z polski, bo naczytałem się o tych zagranicznych to albo robią z drzewa z czarnobyla albo produkowane w chinach na rynek zachodni słynące z chińskiej jakości i solidności pff..

#4 2017-09-15 00:47:24

Gooblefoof
Member
Registered: 2014-02-19

No faktycznie, też słyszałem wiele złego o oknach z zagranicznych marek, ale wiesz nie generalizujmy, jedne są lepsze inne gorsze, ale zazyczaj jakość idzie w parze z ceną. Jak kupisz jakiś wylaz firmy krzak, to się nie zdziw, że możesz przy próbie otwarcia wyjść razem z nim na zewnątrz jak mój teść, hehe.

#5 2017-09-15 03:26:23

notoryczny_nosiciel
Member
From: Ostroleka

No ja się akurat ze stwierdzeniem, ze jakość idzie w parze z ceną nie mogę zgodzić. Jakiś czas temu remontowałem poddasze z nieużytku na mieszkalne w związku z czym wstawiałem u siebie okno wyłazowe termoizolacyjne. Postawiłem właśnie na polskiego producenta FAKRO, bo uznałem że polskie okna są właśnie robione z myślą o polskim rynku, gdzie nie oszukujmy się pogodowo mamy klimat wymagający więc, każdemu zależy na tym, żeby ciepło nie uciekało i żeczywiście z okna wyłazowego jestem bardz zadowolnony, zwłaszcza, ze kupiłem je po dobrej cenie w hurtowni internetowej  https://megablach.pl/okno-wylazowe-term … 96_43.html. Ja akurat u siebie wstawiłem model z drewna, wyposażony w szyby zespolone i wyciszające, z uwagi na bliskość ulicy, o współczynniku przenikania ciepła ok. 1,4 W/(m2K).

#6 2017-09-15 05:53:32

milicjant
Member

Kurcze, słyszałem że okna z fakro są spoko, ale myslałem że to firma niemiecka i tak nie do końca byłem przekonany bo wiadomo co niemcy na polski rynek dają.

#7 2017-09-15 07:45:33

notoryczny_nosiciel
Member
From: Ostroleka

heh, nie no spokojnie akurat FAKRO to polska firma od samego poczatku i to ciężko zapracowała na swoją renomę, także możesz brać śmiało od nich okno wyłazowe termoizolacyjne, bo mówię, sam sprawdziłem że się opłaca.

Board footer