socialenterprises.pl

Najciekawsze forum wielotematyczne

You are not logged in.

#1 2018-07-08 23:39:27

arvanda
Member
Registered: 2014-02-19

Jakie oświetlenie wybrać?

Witam : ) Być może lada moment wybiorę sobie estetyczne lampy wiszące do kuchni. Jednak mam problemy, by jakieś wybrać. Możliwe że zamówię oprócz tego lampy vintage. Proszę poradźcie mi które jest najodpowiedniejsze oświetlenie do domu? Czekam na wasze wypowiedzi.

#2 2018-07-09 01:24:46

Gehenna
Member

Re: Jakie oświetlenie wybrać?

Myślę, że lampy to znacząca rzecz. Każdy bierze to co się jemu podoba. Lecz ja mało wypowiem się w tej sprawie, gdyż ozdobą mieszkania trudni się moja żona. Nawet niedawno oferowali jej lampy wiszące nowoczesne. Dlaczego nie, może kiedyś. Obecnie nie chcemy. Ostatnio zakupiła oświetlenie i teraz już wszystko mamy. Na razie nic a nic Wam nie podardzę. Żegnam!

#3 2018-07-09 02:51:04

Gooblefoof
Member

Moja ukochana swego czasu zamówiła modne lampy nowoczesne wiszące, i muszę napisać, że one kapitalnie wyglądają. Lampy te ujrzała w sieci i miały niską cenę. Moim zdaniem dużo czasu nam posłużą, gdyż są wysokiej jakości.

#4 2018-07-09 04:02:16

LORD_Ahriman
Member
From: Warszawa
Registered: 2015-07-15

Ja wybrałem swego czasu oświetlenie led sufitowe, i jestem szalenie szczęśliwy. Ujrzałem je w cenionej spółce COSMO Light. Według mnie to był fantastyczny zakup. Więcej informacji jest opublikowanych w sieci np. tu http://www.cosmolight.pl/produkty/lampy_vintage/1 Spółka poleca wyroby wysokiej jakości, więc sporo moich kolegów tu robi zakupy. Firma ciągle poszerza swoją ofertę, dlatego każdy niewątpliwie odnajdzie coś wedle upodobania.

#5 2018-07-09 05:01:20

notoryczny_nosiciel
Member
From: Ostroleka

Ciężko cokolwiek mi powiedzieć, bo lampy to nie moja sprawa. Tym w szczególności trudni się moja narzeczona. Jednak gdy moja siostra robiła remont mieszkania, to w necie znalazła serwis w którym kupiła oświetlenie led sufitowe. Dlatego nie rozumiem tej dyskusji. Uważam, że w tej chwili net jest dużą skarbnicą wiedzy i tu znajdziemy wszelkie rozwiązania na nasze problemy. Znikam stąd. Bye!

#6 2018-07-09 07:43:52

13krasnoludek
Member
From: Konotopa

Aktualnie na topie są estetyczne i nowoczesne lampy stojące, zatem prawdopodobnie niebawem sobie takie wybiorę. Muszę powiedzieć, że piekielnie mi się podobają. Myślę, że będą wspaniale się prezentować w moim domu.

Board footer